21:46 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vjollca Haxhiu tërë shkëlqim në paraqitjen e fundit

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të suksesshme të muzikës popullore.

Ajo është mjaft aktive me projekte dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit, shkruan Indeksonline.

Ndërsa, këngëtarja rëndësi të madhe i kushton edhe paraqitjes së jashtme.

Në një imazh që këngëtarja ka hedhur në rrjetet sociale,  ajo është paraqitur në një formë të mrekullueshme ndërsa fustani i saj tërë shkëlqim morri gjithë vëmendjen.

Ndryshe, Vjollca dukje për mrekulli në këto imazhe./Indeksonline/