17:34 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Në ditën e ditëlindjes, Vjollca Haxhiu publikon projektin e ri

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Vjollca Haxhiu.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe po këtë ditë këngëtarja ka lansuar edhe projektin më të ri, shkruan Indeksonline.

Kënga e re mbanë titullin ‘Rebele’ e cila është publikuar së bashku me videoklip.

Për tekstin e këngës është kujdesur Ghulo, ndërsa për muzikën Nurteel.

Kjo këngë tashmë gjendet në kanalin Youtube dhe mund ta ndiqni më poshtë./Indeksonline/