10:02 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kjo nuk pritej, fejohet çifti i njohur

David Guetta dhe e dashura e tij aktorja, Jessica Ledon ka ngjallur dyshimet për një fejesë të mundshme.

Gjatë një paraqitje në Miami, çifti i njohur u panë duke i shijuar disa ditë pushimi, por ajo që morri vëmendjen ishte edhe unaza prej diamamti e të dashurës së DJ të njohur, shkruan Indeksonline.

Çifti nuk kanë pranuar e as mohuar një gjë të tillë akoma edhe përkundër thashethemeve të shumta për fejesë.

Ndryshe, David dhe Jessica janë në lidhje që nga viti 2015./Indeksonline/

Temat: