18:00 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

David Guetta, Bebe Rexha dhe J-Balvin publikojnë klipin e ‘Say my name’

Treshja e famshme, David Guetta, Bebe Rexha dhe J-Balvin pas suksesit të bashkëpunimit të këngës ‘Say my name’ e kanë publikuar edhe klipin.

Për anën vizuele të këtij projekti, është përkujdesur regjisorja Hannah Lux Davisin.

Videoja përmban shumë skena neoni me veshjet e frymëzuara të viteve ’80 dhe lule të ndritshme në manikyrin e thonjve.

Ndërsa këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, ka tërhequr vëmendjen me paraqitjen e saj. Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të David Guettas me titull “7 (Seven)”.