18:09 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

David Guetta poston fotografi me Dua Lipën, i lumtur që u takua me të

David Gutetta është një nga Dj më të famshëm dhe më të kërkuar në botë.

Ai numëron nëntë milion albume të shitura dhe dhjetëra bashkëpunime me këngëtarë të famshëm.

Së fundmi ai në llogarinë e vet Instagram ka zgjedhur ta posoi një fotografi ku shfaqet me yllin kosovar me famë botërore, Dua Lipa. Takimi i tyre u realizua mbrëmë në Kanë, shkruan Indeksonline.

Madje Dj. përbri fotografisë ka shkruar:Kënaqësi të takohjë përsëri.


Ndryshe kanë edhe një bashkëpunim, atë ‘Onë Kiss’, një nga duetet më të suksesshme të dyshes./Indeksonline/