12:08 / E Shtunë, 04 Gusht 2018 / indeksADMonline

Klitschko ndahet nga gruaja? 

Boksieri i njohur rus, Wladimir Klitschko duket se i ka dhënë fund martesës me aktoren amerikane Hayden Panettiere , shkruan Indeksonline.

Të ejten mbrëma aktorja 28 vjeçare është parë në Hollywood  në krahët e një mashkulli tjetër që nuk është identifikuar.

“Në këtë moment, Hayden është singel.” i ka thënë një burim E! News.

Klitschko dhe Panettiere janë njoftuar në vitin 2009 dhe janë martuar në vitin 2013. Ata janë prindër të një vajze, Kaya. /Indeksonline/