16:06 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Klopp hutohet, “wow, zëri i përkthyeses është shumë erotik”

Konferenca para ndeshjes PSG-Liverpool, që do të luhet sot në mbrëmje, ka pasur një skenë komike, me trajnerin Jurgen Klopp protagonist.

Duke dëgjuar përkthimin e pyetjes nga gazetari francez, Klopp e humbet, duke dëgjuar përkthyesen në kufje dhe pastaj thotë: “Wow, qenka alamet zëri seksi! Doni ta dëgjoni? Ju lutem, bëjeni sërish pyetjen!”…