21:21 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Klopp si boss, ja ku po i kalon pushimet (Foto)

Bosi i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka nisur pushimet në destinacionin e tij të preferuar këtë javë për të rrëmbyer një pushim të mirëfilltë pas një sezoni plot tension.

Gjermani dhe gruaja Ulla morën kohë për të kapur rrezet në Saint Tropez, Francë , për tu rikuperuar pas një sezoni intensiv, e cila kulmoi me një përplasje në finale të Ligës së Kampionëve me Real Madridin .

Klopp dukej optimist, ndërsa ai ishte ulur në plazh duke ndihmuar vetveten me një birrë ose dy dhe duke u mbërthyer në një goditje të këndshme me miqtë dhe anëtarët e familjes. /IndeksOnline/