15:06 / E Hënë, 16 Prill 2018

Kompany e feston titullin e PremierligA�s nA� njA� vend tA� veA�antA�

Kapiteni i Manchester Cityt, Vincent Kompany ka festuar titullin e PremierligA�s nA� shtA�pinA� e gjyshes sA� tij, Karla.

MbrojtA�si i Cityt ka ndjekur ndeshjen e United sA� bashku me familjen e tij nga ekrani i televizionit, ku DjajtA� e Kuq ia a�?dhuruana�? titullin pas humbjes nga West Brom.

I pranishA�m pA�r tA� ndjekur kA�tA� ndeshje ishte edhe babai i Vicient i cili kishte tA� veshur njA� fanellA� tA� United.

MegjithatA� ata u pA�rqafuan dhe babai ia uroi titullin kampion djalit tA� tij. /IndeksOnline/