23:27 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Konfirmohet, basketbollisti i Kosovës mungon kundër Lituanisë

Kosova bën debutimin në ndeshjet kualifikuese për Kupën e Notës e cila do të mbahet në Kinë në vitin 2019.

Megjithatë përfaqësuesja jonë do të jetë me mungesë, pasi që Erjon Kastrati nuk do të luaj për shkak të një lëndimi.

Ai do të jetë jashtë fushës për rreth një muaj dhe do të mungoj në ndeshjen kundër Lituanisë dhe Hungarisë. /IndeksOnline/