09:08 / E Premte, 14 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kosova nuk harron vendet mike, vendos flamujt e tyre në shesh

Në ditën kur po pritet votimi i ushtrisë së Kosovës, sheshi i Prishtinës është mbushur me flamuj të shteteve mike.

Pak ditë më parë ishin flamujt amerikanë ata që mbizotëronin, por tani në shesh mund të shihen edhe flamujt e Gjermanisë, Francës, Britanisë së Madhe dhe Italisë.

Temat: