11:05 / E Mërkurë, 06 Dhjetor 2017

Kritohet ashpër Rita Ora: Hamburgeret janë të mirë por jo kur ke mish në shtëpi.. (Foto)

Maestro i arteve marciale, Aritem Lobov ka hyrë në vargun e kritikuesëve të Rita Orës pas fotografive me irlandezin gjatë mbrëmjes së ‘Fashion Awards’ në Londër.

Ata të dy u panë bashkë teksa bënin edhe selfie të cilat i shpërndanë në rrjetet sociale dhe bënë shumë buj, shkruan Indeksonline.

Por këngëtarja pranoj një numër të madh kritikash pasi që i McGregor është i martuar dhe ka fëmijë.

Njësoj e ka kritikuar edhe Lobov duke i bërë një ‘tweet’ dhe krahasuar Ritën më një hamburger teksa tha se Gregor ka ‘mishin’ në shtëpi duke iu referuar të dashurës së tij.

“Më fal Rita, hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mishin në shtëpi”, u shpreh Lobov në rrjetin social Twitter.

Ndryshe edhe ai u ofendua nga fansat e Ritës të cilët e quajtën të pasjellshëm./Indeksonline/

 

Temat: