14:33 / E Martë, 02 Tetor 2018

Kultura e ulët e familjarit të Naim Tërnavës

Indeksonline ka shkruar sot për jetën e luksit që bën djali i Naim Tërnavës, kryetarit të BIK-ut. Të dëshmuara me fotografi, të cilat janë edhe publike, shihet se si Haris Tërnava ishte “boss” i rrjeteve sociale me vetura luksoze e jetë të shtrenjt.

I ulët, i dobët, e i turpshëm ka qenë reagimi i djalit të axhës së tij, familjarit të ngusht të Naim Tërnavës, Kenan Tërnavës.

Ani pse i martuar, prind i fëmijës dhe i rritur, familjari i kreut të BIK-ut tregon nivelin e ulët të kulturës familjare.

Në mesazhin drejtuar Indeksonline, Kenani i pafytyrë shfaqë nivelin banal të shprehjeve ndërsa thotë se gazetarët e meritojnë të rrahen me dru./Indeksonline/