08:27 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Kupa “Carabao”: Chelsea – Arsenal, formacionet e mundshme

Sonte luhet ndeshja e parë gjysmëfinale mes Chelseat dhe Arsenalit. Takimi i parë mes dy klubeve londineze zhvillohet nga ora 21:00 dhe luhet në stadiumin e Bluve të Londrës “Stamford Bridge”, transmeton IndeksOnline.

Më poshtë i gjeni formacionet e mundshme të këtij dueli…

Chelsea: Courtois; Rudiger, Luiz, Azpilicueta; Kante, Bakayoko, Drinkwater; Zapacosta, Willian, Alonso, Morata

Arsenal: Ospina; Mertesacker, Holding, Mustafi; Bellerin, Xhaka, Wilshere, Iwobi, Sanchez, Walcott, Lacazette.