20:02 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kupa e Kosovës: Çaka drejton ndeshjen, Trepça’89 – Llapi

Nesër dhe pasnesër zhvillohen ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës.

Përveç orarit, Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar edhe zyrtarët e ndeshjeve të kësaj gare.

Ndeshja ndërmjet Drenicës dhe Prishtinës do të drejtohet nga Mervan Bejtullahu, kursa Dardan Çaka do ta drejtojë takimin, Trepça’89 – Llapi.

Në fotot e mëposhtme, mund t’i gjeni zyrtarët, që do t’i drejtojnë ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës./IndeksOnline/