15:27 / E Shtunë, 20 Tetor 2018

Kur Beatrix Ramosaj ua “shfrenon” imagjinatën me pamjen seksi

Beatrix Ramosaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty shihet e veshur me veshje të zezë kombinuar me xhaketën e bardh, duke shtuar detaje si aksesorët dhe çanta.

Beatrix dukej shumë seksi dhe në formë, kurse edhe fytyra e saj dukej si e një kukulle./Indeksonline/