14:46 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018

Kur macet nuk e kuptojnë fare pasqyrën!

Macet janë ndër kafshët që mbahen më shumë nëpër shtëpi.

Por duket se ato nuk mësohen dot me gjëra dhe inventarin brenda shtëpisë, transmeton Indeksonline.

Macet madje nuk po i kuptojnë as edhe pasqyrat nëpër muret e shtëpive. Kjo shihet në një video, ku macet po mendojnë se pasqyra është një mace tjetër.

Më poshtë mund të shiheni videon./Indeksonline/

Temat: