11:56 / E Shtunë, 03 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Kur nuk kanë çfarë bëjnë, ja si lozin me tanke ushtarët amerikan (Video)

Marrin një tank dhe përfund zinxhirve të saj vendosin barelat e karburantit për ti shtypur, është kjo një lloj loje që e zhvillojnë ushtarët amerikan, në kohën ndoshta kur nuk kanë çfarë bëjnë. /Indeksonline/