15:25 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kur Roy Hodgson njoftohet me sozinë e tij (Video)

Trajneri i njohur, Roy Hodgson udhëtoi në “Liberty Stadium” me skuadrën e tij Crystal Palace.

Por, papritmas 70-vjeçari takoi një person që ngjante shumë me të.

Ai ishte një prej punonjësve në stadiumin e Swanseas.

Hodgson si një njeri i matur dhe i respektuar u ndalë me sozinë e tij dhe biseduan gjatë.

Takimi i djeshëm Swansea – Crystal Palace u mbyll me rezultat të barabartë 1 me 1./IndeksOnline/

Temat: