21:19 / E Diele, 11 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Zbulohet “kopja” origjinale e Messit (Foto)

Disa njerëz në botë pretendojnë se ngjajnë shumë me Lionel Messin, shkruan indeksonline.

Një zbulim i ri, që nuk është as nga Irani apo nga Brazili por që pretendohet se ka jetuar shumë vite më parë.

Fotografia kurioze është shpërndarë në Tëitter dhe ka përhapur interest ë madh anembanë botës.

“Lionel Messi mund të bëjë gjithçka, këtu e shohim duke punuar në një minierë qymyri në jugun e Uellsit në vitin 1904”, thuhet në postim. /IndeksOnline/

Temat: