12:33 / E Premte, 20 Korrik 2018

Kush është mashkulli që po e shoqëron Elvanën në Francë? (Foto)

Elvana Gjata momentalisht po qëndron në Francë.

Këngëtarja e njohur shqiptare dje ka postuar disa imazhe teksa shfaqej tejet atraktive në një fustan të kuq.


Ndërsa sot ajo vjen me disa pamje të reja, por me shumë pikëpyetje. Elvana ka postuar disa instastory të shkurtra, ku shfaq një makinë luksoze dhe një pjesë të trupit të një mashkulli.


Sigurisht të gjithë janë sy me vesh nga këngëtarja dhe duan të dinë se kush është personi enigmatik që po e shoqëron atë./Indeksonline/