17:00 / E Diele, 27 Maj 2018 / indeksADMonline

Ky është deputeti i Kosovës që po bart mikun e tij në vend të peshës së palestrës (Video/Foto)

Nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njihen për aktivitete e tyre sportive, madje shumë prej tyre janë të përkushtuar në palestër dhe ngritjen e peshave.

I tillë është edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Bekë Berisha.

Përpos kësaj, Berisha është shumë aktiv edhe për ecje nëpër bjeshkë. Me miq të tij ndër ta edhe kryeministrin Ramush Haradinaj sot ata zgjodhën të ecin në bjeshkë, transmeton Indeksonline.

Ndër të tjerash në një moment Berisha ka bartur një prej miqve të tij mbi kraharor, duke thënë se po bën bartjen e një të plagosuri./Indeksonline/

 

??

A post shared by Beke Berisha (@berishabeke) on