20:12 / E Enjte, 28 Qershor 2018

Ky është deputeti i Kuvendit që sot përcolli Botërorin gjatë seancës [Video]

Ngjarja më e madhe e futbollit, Kampionati Botëror ‘Rusia 2018’, sot kishe zënë vend edhe në seancën e Kuvendit të Kosovës.

Është deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu i cili krahas leximit të projektligjeve, e përcjellë në telefon edhe Botërorin.

Ndryshe, Haxhiu është adhurues i futbollit dhe deri vonë ishte në Federatën e Futbollit të Kosovës.

Më poshtë videon: