07:34 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Ky është moti për sot, përgatituni për shi

Moti mbi vendin tone sot do të jetë kryesisht i vranët, me riga te shiut. Temperatura më e lartë e ditës rreth 17 gradë.

Temperatura më e ulët do të jetë nga tre deri në nëntë dhe ajo e ditës më e larta do të jetë nga 11 në 17 gradë.

Deri të shtunën, moti do të jetë kryesisht i ngrohtë, me temperaturat më të larta mbi mesataren për këtë kohë të vitit.

Temat:

Të fundit