17:36 / E Mërkurë, 08 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ky qenë është tepër xheloz, shikoni si reagon kur pronari i tij dëshiron ta puthë të dashurën (Video)

Ky qenë duke qartazi që nuk ka qenë kurrë në shoqërinë e dyfishtë.

Dominik Tepes Rafaj, 24 vjeç është ulur me të dashurën e tij Sara Scrb, 25 vjeçe në shtëpinë e tij në Kroaci, kur Asi-qeni i tij del të jetë qendra e vëmendjes, transmeton Indeksonline.

Çifti përpiqet të puth njëri-tjetrin, por Asi vazhdon të fus kokën mes dy të dashurve dhe përpiqet të lëpijë fytyrat e tyre.

Duket qartazi se Asi është tepër xheloz që nuk dëshiron që askush t’ia marr pronarin e tij./Indeksonline/