21:26 / E Premte, 12 Janar 2018

Kylie Jenner gati për tu bërë nënë! (Foto)

Ajo po pret fëmijën e saj të parë kurse për më pak se tre muaj pritet që të bëhet nënë.

Por sipas burimeve të US Ëeekly Kylie është duke u munduar që çdo detaj të përgatisë për fëmijën e saj të parë, duke larguar gjithçka që e she si të rrezikshme dhe investuar në të mirë të fëmijës.

Ready to go! Kylie Jenner is reportedly shaping up to be a very organised mother as it's claimed the reality star has already completed her baby's nursery and has removed anything that could pose a threat to her little one from her home

“Ajo ka pranuar shumë dhurata që tani për fëmijën duke përfshirë gjëra për fëmijë dhe rroba. Por edhe për vetën Kylie ka blerë shumë gjëra” ka thënë një i afërm i yllit.

Parents-to-be: The 20-year-old beauty - who is expecting her little one with boyfriend Travis Scott [pictured] - has allegedly purchased most of her baby goods online in a bid to maintain a low profile

Më poshtë janë publikuar edhe fotografitë e shtëpisë milionëshe ku ajo dhe fëmija i saj do të jetojnë./Indeksonline/

Stunning: Kylie has reportedly been styling her home in preparation for her baby Is it a girl? Fans have speculated the star has been dropping hints about her baby's gender after posting a series of pink-themed snaps onlineDazzling: She is said to have baby-proofed her entire home ahead of the tot's arrival

Temat: