10:26 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

La tA� dashurin adoleshent pA�r njA� 44 vjeA�ar, pA�r njA� arsye tA� pa besueshme (Foto)

NjA� vajzA� 17-vjeA�are u nda nga i dashuri i saj adoleshent dhe gjeti njA� tA� dashur tjetA�r, njA� burrA� 44 vjeA�ar amerikan nA� internet.

Avalon Garvey, nga Bradford, West Yorkshire, thotA� se ajo ka qenA� nA� njA� marrA�dhA�nie tA� gjatA� tA� lumtur me

Doug Traser nga San Francisko pasi u njoh me Avalon Garvey, nga Bradford, West Yorkshire, menjA�herA� mori avionin pA�r Britani pA�r ta takuar tA� dashurA�n e re.

Duke dashur tA� jetA� i sinqertA� qA� nga fillimi, Doug i tha asaj pA�r moshA�n e tij dhe rreth dy martesave tA� tij tA� mA�parshme dhe tre fA�mijA�ve tA� rritur.

Kjo pA�r 17 vjecaren Avlon Ishte dashuri nA� shikim tA� parA� me 44 vjecarin. /Indeksonline/

Avalon Garvey Facebook