19:47 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Labinot Tahiri ka gati këngën e re, tregon datën e publikimit

Këngëtari i njohur, i cili është edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, Labinot Tahiri ka paralajmëruar projektin e ri.

Labi përmes një video në ‘Instagram’ ka treguar një pjesë të këngës dhe datën e publikimit të projektit, shkruan Indeksonline.

“Nesër me u relaksu pak me ndjenjën në të cilën kemi këto ditë. Kënga më e re nga unë dhe Fidani nga Ferizaj. Urime na qoftë. Produksioniximi lanson nga nesër edhe këtë këngë të radhës, edhe pasojmë pastaj me një super baladë”, ka shkruar Labi përkrah videos./Indeksonline/