19:43 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Lazio-Milan, formacionet zyrtare

Lazio dhe Milan takohen në ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së Kupës së Italisë, shkruan indeksonline.

Ndeshja e parë në San Siro ka përfunduar pa gola.

Këto janë formacionet zyrtare:

Lazio: (3-5-2): Strakosha; Caceres, de Vrij, Radu; Marusic, Parolo, Leiva, Milinkovic, Lulic; Luis Alberto, Immobile.

Milan: (4-3-3): G. Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessié, Biglia, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

Temat: