18:33 / E Enjte, 17 Maj 2018

Legjenda që s’po plaket, Sabriu me zë të ëmbël e zemër të madhe (Video)

Sabri Fejzullahu nuk e ka ndërmend të plaket. Legjenda e muzikës shqipe i ka hipur viteve të 70-ta, por mbetet IN me hitet e tij. “Aisha Dashnia” ishte konfirmim se Sabriu mbetet i ëmbël dhe i dashura me këngët e tij.

Lajm i mirë për publikun është se Sabri Fejzullahu vazhdon të ketë energji, gjë e cila po shihet me pjesëmarrjen në koncerte të ndryshme.

Ai është parë aktiv në disa mbrëmje kohëve të fundit, sidomos në absolventiada dhe matura.

Duket se Ermali ka një shembull perfekt për të ndjekur, dhe ai është babai i tij legjendar, Sabriu./Indeksonline/