23:06 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Leonora Jakupi pozon me fustan të kuq, duket si ‘rrush’ (Foto)

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Porse, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk mungojnë asnjëherë, shkruan Indeksonline.

Fustani i kuq që ajo mban veshur e bënë të duket për bukuri.

Kujtojmë se ka kohë që ajo nuk ka deklaruar asgjë për jetën e saj private, përveç që ka takuar mashkullin ideal dhe ndihet e dashuruar./Indeksonline/