17:27 / E Martë, 06 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Kida sa e bukur, duket shumë e lumtur (Foto)

Kida ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re.

Megjithatë, këngëtarja simpatike aktive është në mbrëmje të ndryshme muzikore gjithandej- shkruan Indeksonline.

Ajo anash nuk lë as rrjetet sociale. E bukur dhe plot jetë duket në paraqitjen e fundit që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram./Indeksonline/