19:36 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Liberta Spahiu si gjithmonë, plot stil e hijeshi (Foto)

Liberta Spahiu nuk zhgënjen asnjëherë në paraqitjet e saj.

Prezantuesja kosovare e cila shquhet për bukurinë natyrale dhe shtatin e lartë edhe kësaj radhe vjen plot hijeshi.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram teksa vjen plot stil. E kombinuar deri në detaje ajo duket fantastike./Indeksonline/