22:02 / E Shtunë, 04 Gusht 2018

Lindi edhe vajzën e dytë, por Eminas trupi iu bë dhe më seksi (Foto)

Emina Çunmuluaj ka pak kohë që ka lindur. Ajo solli në jetë vajzën e saj të dytë.

Por pavarësisht kësaj, Emina vazhdon të jetë në top-formë sa i përket linjave trupore.

Edhe pse karrierën e ka lënë anash, ajo vazhdon me poza atraktive.

Me një palë bikini të zeza, ajo duket më seksi se asnjëherë tjetër./Indeksonline/