18:13 / E Premte, 15 Mars 2019

Lista e Italisë, Mancini bën befasinë

Selektori i Italisë, Roberto Mancini e ka publikuar listën për ndeshjet ndaj Finlandës (23 mars) dhe Lihtenshtajn (26 mars) të vlefshme për kualifikimet në Evropian.

Surpriza e fundit ka të bëjë me ftesën e të riut Kean të Juventusit.

Poashtu, në listë është rikthet edhe Immobile, ndëraq është lënë jashtë Balotelli. /Indeksonline/