10:45 / E Premte, 02 Mars 2018 / indeksADMonline

LIVE: Seanca e Kuvendit të Kosovës

Seanca e Kuvendit është duke u zhvilluar.

Kjo seancë është vazhdim i seancës së djeshme e cila u lëshua nga deputetët e opozitës në shënjë pakënaqësie për mosvotimin e interpelancës.

Në këtë rend dite janë të parapara 28 pika, ndër to edhe shqyrtimi i projektligjit për Prokurorin e Shtetit i ndryshuar dhe plotësuar, si dhe shqyrtimi i dytë i projektligjit për kryeqytetin e Republikës së Kosovës-Prishtinën./Indeksonline/

Temat: