10:19 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

Liverpooli-Arsenali, formacionet e mundshme

Sot në Carabao Cup pritet një ndeshje mjaft interesante midis Liverpoolit dhe Arsenalit.

Liverpooli në ndeshjen e kaluar për këtë garë mposhti MK Donsin me rezultat 2:0, ndërsa Arsenali shkatërroi Nottinghamin 5:0, transmeton KosovaPressi.

Ja formacionet e mundshme të të dyja skuadrave:

Liverpool(4-3-3): Kelleher, Williams, Va nden Berg, Gomez, Milner, Lallana, Keita, Oxlade-Chamberlain, Brewstwr, Origi, Jones.

Arsenal(4-2-3-1): Martinez, Bellerin, Holding, Mustafi, Kolasinac, Willock, Torreira, Maitland-Niles, Smith Rowe, Saka, Martinelli.