21:47 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Liverpool barazon rezultatin, Bobby rikthehet tek goli

Ekipi i Liverpool ka arritur ta barazoj rezultatin kundër Sheffield United.

Në minutën e 41-të, Mane goditi me kokë topin, që u prit nga portieri, por nga topi i kthyer, Firmino arriti të shënoj me portën zbrazur, transmeton Indeksonline.

Bobby Firmino kishte kohë që nuk kishte shënuar gol në “Anfield Road” dhe ai arriti ta thyej akullin./Indeksonline/