10:17 / E Hënë, 26 Mars 2018 / indeksADMonline

Liverpooli të çmendur pas Salah, hapin lokal me emrin e tij (Foto)

Mohamed Salah është bërë një futbollist shumë i dashur për tifozët e Liverpoolit, shkruan indeksonline.

Ata i kanë kushtuar këngë dhe poezi sulmuesit egjiptian dhe së fundmi vijnë me një befasi tjetër.

Në rrugët e qytetit të Liverpoolit tani mund të blini në dyqanin me emrin “Mohamed Salah”. /IndeksOnline/

Temat: