14:03 / E Enjte, 02 Gusht 2018 / indeksADMonline

Llapjani shëtit vajzën me helikopter për ditëlindje (Video)

Në ditëlindjen e njëmbëdhjetë të ditëlindjes së vajzës së tij Medinës, babai nga Podujeva ka vendosur që t’ia bëj asaj një dhuratë të veçantë.

Faton Maqani e ka shëtitur vajzën e tij me helikopter rreth e rreth Podujevës.

Sigurisht Medina duhet të jetë me fat dhe do ta ketë shijuar tej mase këtë udhëtim, një avanturë e re për të, ndërsa për shumë kënd edhe ëndërr./Indeksonline/