16:42 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

‘Lord’ Borini fotografohet me Rita Orën, çfarë mesazhi ka për këngëtaren shqitare?

Mesfushori i Milanit, Fabio Borini është bërë hit në botë për goditjen që bëri në ndeshjen e fundit kundër Torinos.

Italiani së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram me këngëtaren shqiptare Rita Ora.

“Faleminderit Rita Ora, ishte koncert mahnitës natën e kaluar. Top këngëtare dhe performuese” shkruan Borini.  /Indeksonline/