09:58 / E Diele, 15 Prill 2018

Lori Hoxha aq ndryshe saqA� as vA�llai s’e njohu (Foto)

Lori HoxhA�n jemi mA�suar ta shohim gjithnjA� tA� thjeshtA� dhe qapkA�ne, teksa blogerja ka befasuar me paraqitjen e saj tA� fundit, shkruan Indeksonline.


Derisa ajo pA�lqen dhe shfaqet me street style, ka vendosur qA� kA�saj radhe tA� vije mA� elegante. Me nuanca tA� sA� kuqes, ajo ka postuar njA� fotografi nA� rrjetin e saj social Instagram.


Edhe vet bukuroshja ka shkruar:

a�?Aq ndryshe, saqA� as vA�llai im nuk mA� njohua�?./Indeksonline/

Mos i humb