10:47 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Lori Hoxha duket si ‘loçkë’! Rrobat e shtrenjta janë vetëm një plus për të (Foto)

Lori Hoxha shquhet për pamjen e saj të kuruar dhe rrobat e shtrenjta që ajo vesh.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet shumë e lezetshme sic edhe duket gjithmonë.

Lori është trashëgimtarja e ‘Top Channel’ kurse ajo shquhet për pamjen e saj të bukur por me bukurinë që e karakterizon pasuria dhe veshjet e shtrenjta janë vetëm një plus./Indeksonline/