09:15 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kështu vishet Lori Hoxha, veshja e saj kap shifra kaq të larta

Lori Hoxha është trashëgimtarja e famshme e “Top Channel”, duke gëzuar kështu një pasuri të konsiderueshme.

Këtë herë ajo është shfaqur me një veshje shumë të rehatshme në dukje, ani pse ajo kushton goxha shumë.

Sipas faqes në “Instagram”, What They Wearin, Lori Hoxha mban veshur një pallto e cila kushton 95 dollar, kombinuar me çantën që kushton hiq më pak se 1490 dollar, pantallonat 91 dollar dhe atletet 490 dollar.

Lori dukej mirë, ani pse shifrat janë goxha të larta./Indeksonline/

Temat: