09:26 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Lori si kurrë më parë… vjen e çuditshme!

Lori Hoxha është trashëgimtarja e njohur e Top Channel e cila vazhdimisht po publikon imazhe të reja.

Së fundi, ajo është parë e veshur mepantallona lëkure, kombinuar me bluzën ngjyrë të verdh dhe xhaketën ngjyrë kafe.

Lori dukej kaq në formë dhe e bukur edhe sot, teksa ajo që bie më shumë në sy është stili i vecantë në veshje.

“E di që këmbët e mija duken të çuditshme, por unë jam e çuditshme” ka shkruar Lori në këto imazhe./Indeksonline/