19:23 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha dhe Nora Istrefi në fustan të njëjtë, cilës po i rri më bukur?

Janë dy nga femrat më të komentuara dhe më me stil shqiptare.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin dhe blogerën shqiptare, Lori Hoxha.


Ato përherë sjellin trendin e fundit të modës, teksa shumë rastësisht kanë hasur në fustan të njëjtë.

Është fustani ngjyrë vjollcë, ku të dyja kanë pozuar me të njëjtin.

Se cilës po i rri më bukur, vlerësojeni ju vet.