13:56 / E Mërkurë, 03 Tetor 2018

Lori Hoxha ekspozon disa tatuazhe në trupin e saj

Lori Hoxha shquhet për jetën luksoze që ka, e kjo bije në sy sidomos përmes postimeve në rrjetet sociale.

Së fundi, Lori ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet në një makinë me flokët e drejta dhe buzën e zezë kombinuar me aksesor.

Por në sy bien edhe disa tatuazhe në trupin e saj, si ajo në pjesën e shpinës dhe në të dyja duart.

“më 3 tëtor më pyetje çfarë dite ishte” ka shkruar ajo./Indeksonline/