17:50 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha me poza të nxehta nga pushimet! Tregon ngjyrën që ka marrë (Foto)

Lori Hoxha është një nga femrat më të pasura shqiptare. E jetën e saj luksoze ajo shpesh e ndanë edhe me ndjekësit e saj në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.

Blogerja dhe trashëgimtarja e Top Channel këto ditë të ftohta dimri po i kalon në një Ishujt Maldive. Ajo së fundmi ka postuar një fotografi nga plazhi, teksa shfaq linjat trupore dhe ngjyrën çokollatë që ka marrë./Indeksoline/