17:45 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri merr rreze dielli në Ishujt Maldive, por s’i duket trupi nga tatuazhet

Derisa tek ne temperaturat po shënojnë në – gradë, këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri po merr rreze dielli në Ishujt Maldive.

Artistja që këtë vit qe tejet aktive me projekte e koncerte muzikore, siç duket ka vendosur t’i jap vetës pak pushim dhe të relaksohet larg vëmendjes e zhurmës.


Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet në bikini, teksa duket seksi, por siç edhe po e shihni thuajse çdo centimetër i trupit të saj është i mbuluar nga tatuazhet./Indeksonline/