09:15 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha shfaqet seksi në këto imazhe (Foto)

Lori Hoxha, trashëgimtarja e pasur e “Top Channel” e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Image result for lori hoxha

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë me stil dhe e bukur teksa pozon para aparatit fotografik.

Image result for lori hoxha

Ajo këto imazhe i ka ndarë me fansat e saj në “Instagram” të cilën për pak kohë kanë vërshuar me komente dhe pëlqime./Indeksonline/

cute little prickle pickle

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Temat: